Resident Evil 6
- Loading...
- Loading...
- Loading...
- Loading...
- Loading...
- Loading...
Porovnání cen Resident Evil 6
Resident Evil 6 Complete Complete PC
- PlatformaSteam
- TypKlíč
- RegionGLOBÁLNÍ
Lze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKY OD 14 PRODEJCŮ13.27 USD33.60 USDResident Evil 6 Complete Complete PC
- PlatformaSteam
- TypKlíč
- RegionEVROPA
Lze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKY OD 17 PRODEJCŮ6.29 USD50.41 USDResident Evil 6 Xbox One
- PlatformaXbox Live
- TypKlíč
- RegionEVROPA
Lze aktivovat v: Česká republikaSPONZOROVÁNO7.91 USD22.40 USDResident Evil 6 PS4
- PlatformaPSN
- TypÚčet
- RegionGLOBÁLNÍ
Lze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKY OD 6 PRODEJCŮ8.63 USD21.28 USDResident Evil 6 Complete PC
- PlatformaSteam
- TypKlíč
- RegionSEVERNÍ AMERIKA
Nelze aktivovat v: Česká republikaSPONZOROVÁNO8.63 USD22.40 USDResident Evil 6 PC
- PlatformaSteam
- TypKlíč
- RegionGLOBÁLNÍ
Lze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKY OD 21 PRODEJCŮ10.98 USD22.40 USDResident Evil 6 Xbox One
- PlatformaXbox Live
- TypKlíč
- RegionSPOJENÉ STÁTY
Nelze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKY OD 14 PRODEJCŮ6.68 USD22.40 USDResident Evil 6 Nintendo Switch
- PlatformaNintendo eShop
- TypKlíč
- RegionEVROPA
Lze aktivovat v: Česká republikaSPONZOROVÁNO16.24 USD22.40 USDResident Evil 6 Complete Complete PC
- PlatformaSteam
- TypKlíč
- RegionLATAM
Nelze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKY OD 7 PRODEJCŮ22.79 USD50.41 USDResident Evil 6 PC
- PlatformaSteam
- TypÚčet
- RegionGLOBÁLNÍ
Lze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKY OD 2 PRODEJCŮ30.43 USD- 7.88 USD33.60 USD
Resident Evil 6 Complete Complete PC
- PlatformaSteam
- TypDárek
- RegionGLOBÁLNÍ
Lze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKY OD 2 PRODEJCŮ9.36 USD33.60 USDResident Evil 6 Xbox One
- PlatformaXbox Live
- TypKlíč
- RegionGLOBÁLNÍ
Lze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKY OD 6 PRODEJCŮ11.38 USD22.40 USDResident Evil 6 PC
- PlatformaSteam
- TypDárek
- RegionEVROPA
Lze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKY OD 2 PRODEJCŮ8.89 USD33.60 USDResident Evil 6 Complete Complete PC
- PlatformaSteam
- TypDárek
- RegionLATAM
Nelze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKY OD 2 PRODEJCŮ8.24 USD50.41 USDResident Evil 6 Complete Steam Complete PC
- PlatformaSteam
- TypDárek
- RegionZÁPADNÍ ASIE
Nelze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKA OD 1 PRODEJCE8.24 USD50.41 USDResident Evil 6 PC
- PlatformaSteam
- TypDárek
- RegionSPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ
Nelze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKA OD 1 PRODEJCE7.84 USD13.43 USDResident Evil 6 Complete Steam Gift Complete PC
- PlatformaSteam
- TypDárek
- RegionJihovýchodní Asie
Nelze aktivovat v: Česká republikaNABÍDKA OD 1 PRODEJCE7.30 USD50.41 USD
18 z 28 itemů
OResident Evil 6
Kombinující akci a survival horror, Resident Evil 6 slibuje být dramatickým hororovým zážitkem roku 2013. Oblíbené postavy Resident Evil Leon S. Kennedy, Chris Redfield a Ada Wong se připojí k novým hrdinům, včetně Jakea Mullera, aby čelili nové hrůze - vysoce nakažlivému C-viru, zatímco se příběh odehrává v Severní Americe, zničené východoevropské zemi Edonii a čínském městě Lanshiang.
Se čtyřmi odlišnými, přesto propletenými dějovými liniemi, z nichž každá má svou dvojici hlavních hrdinů pro samostatnou nebo kooperativní hru, jak offline, tak online, Resident Evil 6 nepřináší jen různé perspektivy a herní styly, ale díky inovativnímu mechanizmu Crossover se hráči budou moci spojit a sdílet hrůzu společně.
V klíčových momentech hry se může online spojit až čtyři hráči, aby se vypořádali s konkrétní situací. V některých fázích se dokonce obvyklá partnerstva prohodí, čímž se dále zvýší hloubka hry.